wybielanie zębów

Wybielanie zębów Szamotuły

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie wymaga być jedynie kwestią genów. Dzięki odpowiednim zabiegom wybielającym pięknymi zębami może radować się każdy z nas!

Wybielanie zębów Bojanowo

Naturalnie białe zęby dają się dość rzadko. Większość kobiet zajmuje zęby w kolorze kremowym lub coś żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze więcej z nas decyduje się na wybielanie zębów, aby oddać im kochany odcień.

kup teraz na allegro

 

Aktualnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak więcej w gabinecie stomatologicznym. Jaka droga będzie najzgodniejsza, by uzyskać odpowiedni efekt?

Spis treści:

Co powoduje na surowy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym więc polega?
Jak wybielić zęby – w zakładu czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie wziąć z fachowych usług wybielania zębów i oryginalnych sposobów stomatologii estetycznej?
Co powoduje na surowy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów zapewne być interesujący – od bieli aż do poziomów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym czynnikami genetycznymi, czyli u każdej osoby zapewne stanowić on coś inny.

Warto jednak wskazać, że i samodzielnie mamy wpływ na kształt uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w tym picie znacznej ilości herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, choroby i uszkodzenia zębów też mogą wpłynąć na ich kolor.

Co więcej, odcień uśmiechu zamienia się wraz z wiekiem. U starych osób przylega do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd też żółtawa zębina jest więc mocniej widoczna.

Jednak nawet w tych przypadkach można zarobić śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym istnieje to możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym więc polega?

Aby nadać zębom odpowiedni poziom, najczęściej kształtuje się wybielanie zębów Kraków to pewne z wielu miast, gdzie możemy wykorzystać takich zabiegów w gabinetach stomatologicznych, tylko do dyspozycji jesteśmy również specjalne preparaty do celu w lokalu.

Na czym konkretnie polega wybielanie zębów? To mechanizm liczący na wysłaniu im wyższego odcienia. Kiedy on funkcjonuje? Powszechnie zaczyna się wtedy odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w podobnych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to zabieg bezpieczny, jednak o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako ważny skutek uboczny.

W zależności do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu albo jeszcze należy zaczekać na niego z kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby napawać się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w zakładu czy u dentysty?

Osoby planujące wybielić zęby mogą zdecydować się na wykorzystanie z środków danych do własnego użytku, ale dodatkowo mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam wziąć z zabiegów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów pozwoli na uzyskanie interesujących wyników, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentysty jest ich siłę – wtedy efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy rozliczać się także z piękniejszym wydatkiem.

Wybielanie zębów Bojanowo

Zatem, jaka metoda wybielania zębów będzie najzgodniejsza? Sprawdź teraz istotne wiedze o jakiejś z nich oraz wyszukaj taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do oczyszczania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W wszystkim sklepie możemy uzyskać specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które obejmują znaczniejszą zawartość substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a też mogą liczyć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z użyciem past jest możliwe, jednak nie u każdej osoby daje optymalny efekt. Co więcej, należy dbać o tym, żeby nie traktować ich długotrwale – powyżej 2-3 miesięcy, gdyż mogą prowadzić nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się wtedy bardziej elastyczne na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Bojanowo

Paski do oczyszczania zębów

Do swoich metod wybielania zębów określa się także paski wybielające. Istnieją obecne nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które nakleja się na szlachetny i dolny łuk zębowy. Działają specjalnie na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W tym przykładzie efekt wybielania zapewne być spokojniejszy niż w przyrównaniu do past, jednak nie będzie on tak spektakularny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia to głównie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Bojanowo

Żele wybielające

Posiadają działanie podobne do pasków, ale podawane są na zęby z użyciem pędzelka albo w składzie wraz z żelem dostają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do oczyszczania zębów to głównie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z użyciem nakładek, które następnie kończy się żelem wybielającym. W przyrównaniu do oczyszczania zębów w budynku pacjenta, wiąże się wtedy wyższe stężenia związków wybielających, stąd też uśmiech zapewne żyć coraz bielszy!

Zabieg podejmuje się od wykonania wycisków zębów, na bazie których kształtuje się następnie specjalne osłony z tworzywa umieszczane na zęby. Stomatolog przekazuje także pacjentowi żel wybielający do korzystania w budynku. Pacjent powinien podawać go każdego dnia, wypełniając nakładki i stawiając je na zęby.

Okres bycia diecie to najczęściej z 7 do 14 dni, przy czym wynik może podeprzeć się na większy okres niż w sukcesu wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Bojanowo

Wybielanie lampą

Druga oferta publiczna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W tym przykładzie wykorzystuje się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która wpływa ich aktywację. Taka technologia kupi na zdobycie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to pewne z centrów, gdzie istnieje ono dostępne, uważane jest za najlepszą opcję. Wówczas efekty wybielania są najlepsze – można kupić bardzo większą dysproporcję w stylach zębów niż z użyciem innych metod. Istnieje wtedy również sposób bardzo szybki – raz wykonany pozwoli na mieszkanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to miła metoda, która przesuwana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Bojanowo

Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie wyłącznie z razu po zabiegu, ale zarówno na długi okres po nim, należy dbać o odpowiednim postępowaniu. Pierwsza jest w tym przykładzie tak zwana biała dieta. Co wtedy jest?

Biała dieta to dieta, która wystawiana jest po zabiegach wybielania zębów, a ponadto innych zabiegach stomatologicznych, na przykład skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wykluczeniu z diety barwiących produktów, które mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między sprzecznymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a oraz z drugich produktów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także wyróżnia się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się prowadzić przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, lecz im dłużej wykonywa się jej zaleceń, tymże atrakcyjniejsze produkty można zarobić. Wówczas biel zębów po sposobu zapewne być odpowiedzialna nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to zabieg, który umożliwia na pozyskanie bardzo delikatnych wyników, jednak należy dbać o tym, iż nie wszystkie zęby mogą stanowić ludzie wybielaniu.

Związki wybielające działają tylko na zęby naturalne, stąd i nie zmienią one koloru koron, licówek, mostków czy też plomb w zębach. Wobec tego osoby planujące niezliczoną liczba wypełnień mogą nie osiągnąć odpowiednich efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie ważny także pewnie stawiać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – wiąże się wtedy specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Zaczynany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna zatem nie tylko wybielanie zębów Kraków i w własnych miastach. To więcej duża paleta innych sposobów, które pozwalają na zdobycie efektu bielszych zębów. Z czego warto zastosować?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która liczy na wykluczeniu z nich osadu i kamienia nazębnego. U wielu kobiet kupi na pozyskanie bardzo opłacalnego wyniku – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są i przed wybielaniem zębów, by zdobyć lepsze wyniki.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to długie płatki porcelany, które przekazywane są na zębie. Ich planem jest korekta kształtu zęba, a ponadto jego koloru. Dzięki licówkom można zarobić bardzo pozytywne wyniki i radować się całkiem nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 złotych na pewien ząb. Wybielanie zębów Bojanowo

Korony

Korony protetyczne stosowane są na ząb, który uległ uszkodzeniu lub infekcji. Zmieniają go także dają na prowadzenie jego pozycji. Korony można mieścić na zdrowym korzeniu czyli na implancie stomatologicznym.

Korona pozwoli na pełną zmianę koloru zęba, dlatego również zapewne być stosowana w końca poprawy estetyki uśmiechu w sukcesu, gdy ząb nie jest możliwy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jeden ząb.

Gdzie wziąć z fachowych usług wybielania zębów i oryginalnych sposobów stomatologii estetycznej?

Chcesz bawić się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz dobry gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie pomoce te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można wygrać z grubej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments