agencja pracy Kołobrzeg

Agencja Pracy Drawsko Pomorskie tel: 533 024 116

Poradnik Klienta

Turystycznie Kołobrzeg stanowi jednym z najbardziej obleganych miast w Polsce, szczególnie w sezonie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na drugich pracowników jest zawsze spore. Jesteśmy dynamicznie się rozwijającą agencją pracy tymczasowej, gwarantującą bliską oraz wygodną usługa w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie z branży Twojej prac, znajdziemy dla Ciebie osoby skore do produkcji.

Agencja Pracy Kamień Pomorski tel: 533 024 116

Nasi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki swej uwadze zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Doskonała kondycję swoich działań sprawia, że użytkownicy chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli chce Ci na szybkim dotarciu do twarzy z całej Europy, które poszukują stanowiska w Twojej branży, to zaszedłem w spokojne miejsce. Współpracujemy z tysiącami szukających pracy ludzi – są oni w pozostałym wieku, mają inne kwalifikacje, poszukują nowego sposobu zatrudnienia, lecz trzyma ich pewne: wszyscy są niezwykle zawodowi i zaangażowani w bliskie życia.

Ułatwimy Ci zacząć współpracę z zatrudnionymi w styl o moc większy, niż konkurencja. Stosujemy innowacyjne techniki, dzięki którym dobór pracowników stanowi o moc lepszy i sprawniejszy, a zadowolenie zarówno pracodawcy, kiedy i człowieka – większe.

Na podstawie przedstawionej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego oraz kwalifikacji. Przez wszystek etap to Ty jesteś opiekę ponad tym, kogo zatrudnisz, a kogo odrzucisz. Celem naszej praktyki jest wyłącznie dobór grupy, która potencjalnie najbardziej spełniać będzie Twoje wymagania – w jakimkolwiek czasie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Kamień Pomorski tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu także na gorszy, kiedy również na znaczniejszy okres – możliwe istnieje więcej nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy pracowników z całej Europy, lecz kierujemy się przede ludzi na osobach powstających z Ukrainy, Białorusi, lub innego kraju dawnego SSR. Dla nich świadczy to milowy ruch w ciągu promocje i większe możliwości, a dla Ciebie – mniejsze koszty połączone z utrzymaniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz też ruszać się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed rozpoczęciem współpracującego z nami człowieka do Twojej ekipy w całości zalegalizujemy jego pobyt, załatwimy pozwalanie na pozycję, a ponadto miejsce zamieszkania. Pokryjemy oraz wszelkie koszty połączone z dojazdem do pracy, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy specjalistów w kilkudziesięciu innych rzeczach, lecz wśród polskich użytkowników najogromniejszą sławą napawają się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami dobrze wyszkoleni specjaliści i pielęgniarki, a dodatkowo ratownicy medyczni oraz salowe. Dzięki swojemu przygotowaniu oraz poczuciu gotowi są oni do podjęcia pracy z wczas w wszystkim szpitalu na placu Polski. Potrafią oni każde niezbędne atesty oraz są doskonale przeszkoleni w myślach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak autobusów kiedy i ciągników czy TIRów, a dodatkowo operatorami koparek, walców a tym odpowiednich maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia stanowią oni i czystą kartotekę, jeśli chodzi o każde poważne wykroczenia drogowe. Ich utrzymanie jest więc nie tylko gwarancją satysfakcji, jednak i bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników także do prostych czynności produkcyjnych, kiedy i certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich zdolności przydadzą się także w punkcie przetwórstwa produktów spożywczych, kiedy i pozostałego typu odlewniach, zakładach kamieniarskich także wyjątkowych liniach produkcyjnych. Wszyscy nasi ludzie są w całości sił oraz wielcy, dlatego zgodność z nimi będzie ciepłą przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby korzystają wszelkie zezwolenia i informację pozwalającą na szybką i bezpieczną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale znajdą się także na zachowaniach w specjalnych pogotowiach specjalistycznych, kiedy zaś w prywatnych firmach mających się naprawą instalacji określonego rodzaju.
Ochrona świadomości także tworzenia – oferujemy dobrze znających swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zainteresują się zabezpieczeniem imprez masowych. Nasi pracownicy znają wszelkie niezbędne techniki samoobrony, dlatego te doskonale sprawdzą się w sztuce prywatnych ochroniarzy także mienia ruchomego, obiektu, kiedy a kobiety.
Zapraszamy do kontaktu.

Agencja Pracy Kamień Pomorski tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments